logo
Kariyer

BYTEKNOLOJİ için en temel insan kaynakları politikası; "Sermayemiz insandır. Bireysel insiyatif ve yaratıcılık sürekli teşvik edilmelidir." 


BYTEKNOLOJİ' de Olmak; Yaratıcı düşünebilmek

İnsanlara bir şeyin nasıl yapılması gerektiğini söylemeyin. Yapılmasını istediğiniz şeyin ne olduğunu söyleyin ve yaratıcılıkları ile sizi nasıl hayran bırakacaklarını görün. 
General George S. Patton

 

Organizasyon yeteneği
Ekip çalışması ve ortak akıl kullanma özelliğimiz başarımızdaki en büyük etkendir. Ekibimizde herkes kendisinden olduğu kadar takım arkadaşlarından da sorumludur. Asla unutulmamalıdır ki  ''Kaybeden bir takımda kazanan yoktur.''


Özgüven sahibi olmak
Kendini ve doğal olarak kişisel özelliklerini biliyor olmak, kendiyle eğlenebilmek, olaylara, çevreye ve hayata olumlu bir açıyla bakabilmek, sevmek, almadan verebilmek, yaptığının farkında olmak, hedefe sahip olmak ve kendi yolunda yürümek, kendi olmak, ilkelerini göz ardı etmeden ve o doğrultuda hedefe ulaşmak


Etkili iletişim tekniklerini bilmek ve uygulamak
Gerek günlük yaşamda gerekse iş yaşamında sürekli çevremizle iletişim içindeyiz. Çevremiz ile sağlıklı iletişim kurabilmeyi, fikirlerimizi karşı tarafa doğru bir şekilde aktarabilmeyi başarının önemli etkenlerinden biri olarak görmekteyiz.


Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak
Müşteri tatmini BYTEKNOLOJİ için faaliyet ilkelerinin başında gelmektedir. Müşteri tatmini bizim için " Müşterinin her dediğini yapmak" değil  O'nun çıkarlarını korumaktır. Bu da ancak işimizi iyi bilmek ve işimize hakim olmakla sağlanabilir.
 


Risk alabilmek
Gelişimin formülü risk alabilmek... Risk almak ile tehlikeye atılmak arasında ince bir nüans var aslında; birinde sonuca dair hesap yapabilirsiniz, diğerinde gözünüzü kapatıp sonuca gidebilirsiniz. Sonuca giderken önünüze çıkabilecek engelleri doğru hesaplamanın getireceği faydaları göz ardı etmemelisiniz.