logo
Kalite Politikamız

Modern

Oluşturduğumuz tüm web tasarımı projelerini kurumunuza özel dizayn ediyoruz. Hiçbir şekilde kopya site kullanmıyoruz. % 100 kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanan web projesi ana sayfa dan başlayan çalışma ile onay sürecine giriyoruz. En son oluşturulan iletişim sayfası dahil oluşturulan tüm web projeleri için onay alınmaktadır. Tasarım departmanımızın görsel beceleri doğrultusunda son derece modern aynı zamanda % 100 sizin istediğiniz gibi bir proje ortaya çıkarıyoruz.


Hız

Günümüz teknolojisinin izin verdiği en üst hız sınırında projelerimizi oluşturuyoruz. ByTeknoloji sunucularında barındığı süre içerisinde her proje için son derece olacağını iddia ediyoruz. Yaklaşık 6 yıldır hiçbir kesintiye ugramadan 80 MBIT hızına sahip sunucularımız ile projeleriniz son derece hızlı ve güvenilirdir. Tüm rekabet koşulları içerisinde ByTeknoloji hosting, maksimum kalite standartlarından hiçbir zaman ödün vermemiştir. Kurumsal hosting hizmeti veren firmalar içerisinde en iyi üç firmadan olduğumuzu söyleyebiliriz.


Kullanıcı Dostu

Tüm detayları düşünen ekibimizin oluşturdurduğu web tasarımı projeleri son derece kolay kullanımına sahiptir. Bu konuda en ufak bir eleştiri dahi almadığımızı belirtmek istiyoruz. Özellikle sektörel bilgisini ön planda bulundurarak oluşturulan web tasarımı projeleri gerek sektörel gereksede genel kullanıcılar tarafından son derece kolay kullanılmaktadır. Oluşturulan web projelerin yayın hayatına başlaması ile alınan eleştiriler doğrultusunda yeniden düzenlenmesini taahhüt edebiliriz.

 

Web Tarayıcılarına Uyumlu

Kullanıcıların kullandıkları web tarayıcılarına uyumluluk. İnternet dünyasında en çok kullanılan Explorer 7, Explorer 8, Explorer 9, Google Chrome, Yandex Browser, Safari gibi web tarayıcıları % 100 uyumlu bir şekilde oluşturduğumuz web projelerinin hostingi ByTeknoloji sunucularında bulunduğu süre içerisinde 2 yıl boyunca oluşabilecek tüm aksaklıkların tarafımızca ücretsiz olarak düzenlenir.

 

SEO

Her internet projesinin en çok ihtiyacı olan özelliktir. Kurumların ürün ve hizmetlerini satabilmeleri için arama motorlarında bulunabilirlik özelliğinin ne derece önemli olduğunun farkındayız. SEO konusunda her ne denilirse denilsin ByTeknoloji olarak bir standart belirledik. ByTeknoloji web tasarımı projesinde SEO açısından var olan tüm teknik detaylar tüm müşterilerimiz için oluşturulan web tasarımı projelerine eklenmektedir. Kendimize ne yapıyor veya yapabiliyor isek müşterilerimize de aynı kalite düzeyinde projeler oluşturuyoruz.

 

Özel Müşteri Temsilcisi

Projelerin büyüklük kriterlerini gözetmeksizin ByTeknoloji ile çalışan tüm müşterilerimizin özel müşteri temsilcileri bulunmaktadır. En çok şiyaket edilen konuların ByTeknoloji'de hiç konuşulmadığını söyleyebiliriz. Müşteri temsilcilerimizin uzun yıllardır bünyemizde bulunmasının rahatlığını ve verimliğini ByTeknoloji müşterisi çok iyi bilmektedir. Sizi tanıyan, hatta yetkili personeli tanıyan, sizin için gizlilik teşkil eden konulara hakim, sektörünüz ile ilgili genel bilgileri bilen, güncellemelerinizi aksatmadan yapılmasını sağlayan ByTeknoloji müşteri temsilcileri, şirketimizin farklılığını ortaya koyan en önemli aile bireyleridir.

 

Bakım ve Onarım

ByTeknoloji oluşturduğu tüm web projelerinin sorumluluğunu da taşır. ByTeknoloji'de yayınlanan ve tarafımızca gerçekleştirilen tüm web tasarımı projeleri 5 yıl süre ile tamamen ByTeknoloji güvencesi altındadır. Her ne sebeble olursa olsun, projenizin herhangi bir modülünün çalışmaması, bir saati aşmayan güncellemeler, ByTeknoloji'de herhangi bir ücret talep edilmeden onarılır veya düzenleme gerçekleştirilir. Aynı web projelerinin genişletilmesi durumunda da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Projenizin oluşturulma fiyatı ile doğru orantılı olarak fiyatlandırılarak projenizin genişlemesi gerçekleştirilir.