logo
İnteraktif Reklam Danışmanlığı Sosyal Medyada Hala Yoksanız Kayıpsınız Sosyal Medya ve İnteraktif Reklamlar ile rakiplerinizden daima bir adım önde olun...

Son yıllarda alternatif bir mecra olmaktan çıkan internet, hedef kitleye minimum maliyetle ulaşmanın en kolay yoludur. Bir televizyon reklamı çok geniş kitlelere ulaşır, Ürün / hizmetlerinizle hiç bir zaman ilgilenme ihtimali olmayan kitlelere de. ses getirdiği doğrudur. Ancak internet sayesinde hedef kitleye ulaşarak reklam giderlerinizi kısabilirsiniz.


 

Geri Dönüşümü Kolay Hesaplanır:  Amacınız sonuca hızlı ulaşmaksa ve ne kadar reklam giderine katlanıp ne kadar kazandığınızı görmek istiyorsanız, ek bir araştırma maliyeti olmaksızın bunu başarabilen tek mecra internettir. Reklam sonuçları o kadar detaylı raporlanabilir ki, benzer bir araştırma yapmak onbinlerce liraya mal olacaktır. Böylece sonuçlar analiz edilerek, daha sonraki reklam kampanyaları buna göre oluşturulabilir. Günümüzde bu analizleri kullanarak, bayiilik vereceği illeri seçen, ziyaret oranlarına göre reklam bütçelerini paylaştıran firmalar bile bulunmaktadır.


 

 • Özelleşmiştir: Örneğin "Web tasarım kursları" diye arama yapan, Ankara ilinde yaşayan, saat 10:00 - 17:00 arasında internete bağlanan kullanıcılara "Ankara'da Web Tasarım Kursları" başlıklı bir reklamı göstererek, onu web sitenizin,web tasarım kurslarına ilişkin linkine gönderebilirsiniz. Bu kadar özelleşmiş başka bir yol biliyor musunuz? 
   
 • Değiştirilebilir: Diyelim ki bir broşür bastırdınız ve dağıttırmaya başladınız. Farkettiniz ki büyük bir hata yaptınız ve yanlış mesajları- imajları kullandınız. Büyük bir maddi kayıp! Internet'te ise kampanyanızı her an, her yerden değiştirme şansınız var. YEDİ GÜN 24 SAAT. 

   
 • Ekonomiktir: Bütçeye göre reklam yapabileceğiniz en uygun mecradır. Günlük 1 liradan 1 milyon liraya kadar bütçe ayırabilir, bütçenizi yönetebilirsiniz. 

   
 • Hemen sonuç alırsınız: Bugün karar verirseniz, bugün başlarsınız, bugün sonuç alırsınız. Hala internet reklamcılığının büyüsü size dokunmadıysa, lütfen acele edin.
   

 

Bizi Tercih Etmeniz İçin Birkaç Sebep
 

İşimizde Uzmanız: Google Adwords Advertising Professional(GAP) ünvanına sahip Google Reklam uzmanımız ile reklamlarınızın yönetimini yapıyoruz, sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz.


 

Anahtar kelimelerin seçimi ve Google AdWords sisteminde bunların tanıtılması uzmanlık ve dikkat isteyen bir iştir. Çok ince detaylar söz konusudur. "İzmir restaurant" için reklamınızı verirsiniz, sonra bir de bakarsınız ki "izmir hurda" yazınca da siz geliyorsunuz! Biz bunlara fırsat vermeyiz, boşa para ödemenize izin vermeyiz. Doğru anahtar kelimeleri buluruz ve onları doğru bir şekilde sisteme işleriz.


 

Reklamlarınızı sürekli takip ederiz ve proaktif bir şekilde anlık müdahalelerimizi yaparız.


 

Müşterilerimizin; verdiğimiz reklamlar sayesinde yeni işler almalarını duymak, bizleri çok sevindirir. Bizi tercih eden müşterilerimizin başarılı olmalarını sağlamak için, tüm gücümüzle ve keyifle çalışırız.


 

Dürüst ve özenli çalışırız. Kısa süreli değil, uzun süreli birliktelikleri severiz.


 

En son teknolojileri takip ederiz, eğitimlerini alırız ve onları gerçek yaşama adapte etmek için çalışırız. İlk olmak isteriz. Müşterilerimizin bu ilkleri yaşamasını isteriz. 


 

Doğru hedefe etkili atışlar yapmak için bize ulaşın.