logo
Farklılıklar

Tek Adreste Çoklu Çözümler
İnternet sayfamızdan hizmetlerimiz bölümüne baktığınızda anlaşılacağı üzere şirketinizin Logosundan sitenin yapımı ve marka imajının oluşum sürecine kadar tüm hizmetleri tek bir adresten alabilirsiniz.

 

Satış Ekibimiz
Ekibimiz reklam sektörünün mutfağından gelme dolayısı ile hayallerinize uygun tasarım ve reklam projesi sunarken yapılabilirlik ve uygunluk çerçevesinde en doğru çözümü sunar.

 

Tasarım Ekibimiz
Ekibimiz 12 yıllık tecrübesi, araştırmacı ve yenilikçi bakış açısı ile hedef kitlenizin kültürel yapısına ve ihtiyaçlarına uygun sizi en iyi şekilde tanıtmak için en uygun materyal seçimleri ve hazırlıkları ile kurumsal dizaynınızı hedefleriniz doğrultusunda imajınıza çevirir.

 

Web Sitelerindeki Ustalığımız
Reklamcılık sürecinde internet henüz yaygınlaşmaya yeni başladığı dönemde biz masaüstü yayıncılık, yani grafik tasarımın algılama ve beğeni kriterlerinin eğitimini almış bir ekip olarak bu alandaki birikimlerimizi internet sayfası tasarımlarına yansıttık.

 

Teknolojiyi takip eden kendini yenileyen bir yaklaşım sunuyoruz.
Bizim çözümlerimiz sadece sizi memnun etmeye değil, asıl reklamda amacı teşkil eden hedef kitlenin memnuniyetine, yani sonuca odaklı çözümler sunuyoruz.